Сумського інфекціоніста оштрафували за “липовий” лікарняний

23 жовтня Зарічний районний суд міста Суми виніс вирок лікарю, що видала несправжній листок непрацездатності заступнику прокурора Сумської області. Міра покарання – штраф 850 грн. без права позбавлення займатись певною діяльністю та обіймати певні посади.

У лікарні, де працює медик, коментувати справу відмовились. Ірина Троцька, в.о. головного лікаря Сумської обласної інфекційної лікарні повідомила: “Провели власне службове розслідування. Але через те, що суд відносно особи, якій був виданий листок непрацездатності, триває, ми не можемо говорити про результати цього службового розслідування”.

Вирок суду не набрав законної сили – рішення можуть оскаржити впродовж 30 днів. У прокуратурі Сумської області повідомили, апеляцію подавати не будуть.

Андрій Байдак, начальник відділу прокуратури Сумської області: “Прокуратура погоджується з даним рішенням суду і оскаржувати його не буде”.

Мова йде про справу заступника прокурора Сумської області Сергія Маслюка. За версією прокуратури, чоловік безпідставно отримав 21 тис. грн. – під час відпустки знаходився за межами міста Суми (на одному з українських курортів), тоді як, за документами, перебував у стаціонарі лікарні.

Сергій Маслюк минулого тижня у коментарях нашому телеканалу заявив, що хворів під час відпустки, потрапив до медустанови за станом здоров’я, де отримав лікування.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь