Сумського лікаря підозрюють у вимаганні 4 тис доларів США

За версією прокуратури, чоловік вимагав гроші від пацієнтки за допомогу в переформленні групи інвалідності. Факт передачі грошей задокументували надвечір 9 листопада, повідомила нам телефоном прес-секретарка прокурора області Наталя Науменко.

Наталя Науменко, речниця прокурора Сумської області: “За вказану суму медик обіцяв посприяти жінці у видачі документації, яка б дозволила перейти з ІІІ групи інвалідності на ІІ. Під час отримання частини обумовленої суми – 2 тис доларів США – медика викрито у власному кабінеті”.

Як сказала Наталя Науменко, стаття, за якою відкрито кримінальне провадження, – це вимагання та отримання хабаря, передбачає від 5 до 10 років позбавлення волі. Наразі у прокуратурі вирішують питання про відсторонення лікаря від посади та повідомлення його про підозру.

Лікар, про якого йдеться, працює урологом у Сумській міській лікарні №5. Він попросив не називати його ім’я і сказав, що звинувачення неправомірні.

Лікар-уролог Сумської лікарні №5: “Звинувачення неправомірні, тому що факту вимагання грошей від мене як лікаря не було. На моїх руках, на руках моєї медсестри, на моїх предметах, на моїх речах слідів коштів цих не виявлено. У сусідньому кабінеті також. Тільки там, де пацієнтка ця лишила”.

 

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь