Сумському підряднику, якого підозрюють у привласненні грошей, не обрали запобіжного заходу

Сьогодні у Зарічному районному суді Сум мали обрати запобіжний захід директору товариства «Суми-Сервіс-Бут» – Олександру Шевченку. Його підозрюють у привласненні 850 тис. грн на ремонті дороги по вулиці Римського-Корсакова в Сумах. Чоловік не з’явився. Його інтереси у суді представляв адвокат Юрій Ломака.

Юрій Ломака, адвокат підозрюваного, розповів:

«Про те, що в понеділок вручать йому повідомлення про підозру він, зрозуміло, не знав і не міг знати, а вересні місяці – 17 вересня 2018 року він уклав договір про надання туристичних послуг, за умовами цього договору він придбав путівку до Італії на всіх членів своєї сім’ї: на дружину, сина та доньку до Італії на 10 днів. Відсьогодні».

Представник підозрюваного попросив у суду відтермінувати дату обрання запобіжного заходу.

Олександр Ганжала, прокурор, розповів:

«Враховуючи, що підозрюваний відсутній, без його присутності не можливо розглядати справу, то я погоджуюсь із клопотанням захисника про відкладення його розгляду, а вже в разі повторної його неявки, тоді вже розв’язувати питання його примусової доставлення».

Суддя ухвалив: у зв’язку з неявкою підозрюваного, обрання запобіжного заходу відкласти. У Зарічному районному суді міста Суми запобіжний захід для директора «Суми-Сервіс-Буду» будуть обирати 23 жовтня об 11.30.

За статтею, за якою підозрюють директора підприємства, йому може загрожувати до 12 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна. Дорогу, на ремонті якої прокуратура області, за її версією, знайшла порушення у фінансових документах, ладнали у 2016 році за замовлення управління капітального будівництва Сумської міської ради. Повна сума, яку отримав підрядник – понад 5 млн грн.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь