Сумську лабораторію з контролю за якістю продуктів закрили через недоцільність

Комунальну «Лабораторію по контролю за якістю харчових продуктів» у Сумах ліквідували через недоцільність.  Про це нам сьогодні розповів заступник начальника управління майном облради Олексій Сябренко. Він пояснив, що комунальна лабораторія була створена у 1996 році для Управління захисту прав споживачів. Говорить Олексій Сябренко:

«Зараз ця служба входить в Продспоживслужбу і в них там є свої лабораторії, фахівці і таке інше. Тому ці завдання, що виконувала лабораторія по контролю за якістю, буде виконувати державна лабораторія, проводити всі дослідження. До речі, в лабораторії спливає строк дії ліцензії, в грудні місяці, тому подальше її утримання вважаємо недоцільним».

Кому тепер віддадуть приміщення, іще не визначились, пояснив чиновник. За його словами останній раз обладнання для лабораторії закупили у 2015 році на суму близько 300 тисяч гривень. Кому продадуть – поки не вирішили. Нагадаємо, за ліквідацію лабораторії на сесії Обласної ради у п’ятницю 19 жовтня проголосувала більшість депутатів.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь