Сумську обласну гімназію для талановитих дітей закрили на карантин

У Сумах оголосили карантин у Сумській обласній гімназії-інтернаті для талановитих дітей до 3 лютого. Сьогодні у закладі  останній навчальний день – далі опановуватимуть знання дистанційно.

За словами директора гімназії Інеси Пєсоцкої, завдання будуть викладати на сайті школи.

“Сьогодні з 284 учнів захворіло 79 чоловік, що складає 27,5%. Ми не відпрацьовуємо тих днів, які пропустили, а новий матеріал вивчаємо за рахунок ущільнення матеріалу”, – додає директорка.

Чи продовжуватимуть карантин – вирішуватимуть у наступну п’ятницю.

Загалом, повідомила обласний інфекціоніст Ірина Троцька, станом на 26 січня на Сумщині занедужало на гострі респіраторні інфекції та грип  5 тисяч людей, серед них близько 3,5 тис. – діти. Це дві третини від усіх хворих. Зафіксовано також 4 випадки грипу: на Охтирщині та у Шосткинському районі.

“У нас протягом багатьох сезонів, за виключенням минулого й позаминулого року, пік захворюваності приходився на кінець січня – початок лютого. Цей тиждень показав, що ріст захворюваності відбувається, тому , мабуть, ще буде ріст захворюваності на грип і ГРВІ”, – додала вона.

Загалом, за її словами, епідпоріг перевищений у Білопільському, Глухівському, Лебединському районі та Конотопі. Частково призупинили навчання у Шосткинській школі №5 та у другій міста Глухів, повністю не ходять до школи діти у Недригайлові. 

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь