Сумських бізнесменів запрошують вчитися до Німеччини


Стажування у Німеччині. У Сумах шукають охочих повчитися бізнесу у Німеччині. Зокрема, серед тих, хто планує виходити на міжнародні ринки. Їм обіцяють підвищення кваліфікації.Тривалість стажування – місяць. Беруть участь у відборі 20 підприємств Сумщини.

Світлана Степащенко, керівник проектного офісу в Україні, розповіла, що це має бути підприємство, яке бажає щось запропонувати іноземним споживачам, тобто зовнішньоекономічний потенціал, і менеджери, які виходять, або виводять свої товари чи послуги на зовнішній ринки, мають звичайно володіти англійською мовою.

Олександр Сітак, директор департаменту економічного розвитку і торгівлі Сумської ОДА, говорить, що на сьогодні у нас 52 з 2012 року по 1 квітня 2017 взяли участь у таких програмах. У поточному році уже 2 чоловіки були та 10 найближчим часом поїдуть на стажування.

Загалом міжнародна програма діє з 2001 року. Участь у ній беруть 19 країн. Завтра визначатимуть тих, хто братиме участь у стажуванні в Німеччині далі. Зазначу, торік німецька сторона запросила до себе вчитися бізнесу 21 підприємця Сумщини.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь