Сумських студентів-правників перевіряли на ВІЛ

Безпечне кохання. У рамках акції з  такою назвою студентів Сумської  філії Харківського університету внутрішніх справ перевіряли на ВІЛ. Робили це після тематичної лекції.

До Дня здоров`я майбутнім правниками розповіли як бути відповідальними за власне здоров`я, також  про інфекції, зокрема ВІЛ.

“Ми говоримо дорослі речі, говоримо правдиву інформацію, ми говоримо з правдивих джерел, краще хай вони це чують від лікарів, ніж читатимуть нісенітниці в Інтернеті. Там багато нісенітниці. Там інформація не відповідає знанням лікарів, погано, що ні ми, ні освіта не встигаємо за сексуальним вихованням молоді”, – говорить Владлена Концевич, завідувач “Клініки, дружньої до молоді”.

“Найголовніше про що треба говорити – це щодо дорослої позиції за відповідальність за власне життя, здоров`я і себе.   Є така праця психолога Е. Фрома «Мистецтво любити». Він говорить про те, що вміння любити – це не тільки вміння отримувати любов, а ще й вміння давати”, – говорить Таїсія Луцьковська, психолог.

Далі– експрес-тест на визначення ВІЛ-статусу.

“Буду здавати тест, перестала бути впевненою в своїх манікюрних майстрах.  Дізналася багато цікавої інформації, що можна різними шляхами отримати захворювання ВІЛ-СНІДу”, – говорить Єлизавета Кулібаба.

Результати можна отримати за 15 хвилин.

“Статистика віл-інфікованих зареєстровано з 1987 року. На 1.01.2018 року було 2947 віл-інфікованих. З них 940 осіб хворих на СНІД та 261 випадок смертності. На диспансерному обліці знаходиться. На диспансерному обліці 1500 віл-інфікованих. З них 787 отримують пожиттєве антиретровірусне лікування”, – говорить Юлія Луговська, лікар-інфекціоніст Сумського обласного центру.

Після вишів надалі такі акції продовжуватимуть проводити в професійно-технічних закладах міста.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь