До сумських студентів приїхали з Антикорупційного бюро

“Студенти проти корупції”. З такою лекцією до Сум приїхали представники Національного антикорупційного бюро України.  Це державний правоохоронний орган, що займається попередженням  та розкриттям корупційних правопорушень. Слухати запросили студентів міста.

“Мені цікаво дізнатися про методи функціонування Антикорупційного бюро, стадії розслідування, мені як юристу це цікаво”,  – говорить студентка Каріна Прокопенко.

“Серед студентів ми знаємо, що є десь корупція, але механізму захисту прав, як це торкається саме нас  ми не знаємо. На практиці будуть знання ці застосовані”, – розповіла студента Марина Педько.

“Це загальноосвітня програма для студентів. Нам важливо, аби молоде покоління розумілося на тому, хто ми є і що ми робимо. Це з однієї сторони просто, з іншого – складно. Такі спілкування є корисні для студентів”, – каже Анатолій Новак, заступник директора НАБУ.

До Сум із лекцією представники НАБУ приїхали після Чернігова. Навесні  –  проїхалися містами західної України. Далі розказувати про себе   поїдуть сходом держави.

Створили бюро  16 квітня 2015 року Указом  Президента.

За даними сайту Антикорупційного бюро, станом на кінець серпня цього року детективи здійснюють розслідування майже 400 кримінальних проваджень. Розмір предмета злочинів перевищує 87 мільярдів гривень.

Упродовж серпня детективи НАБУ повідомили про підозру 12 особам. Стосовно 6  – складено обвинувальні акти.

“Це краще, ніж один із найбільш ефективних органів, що працював до них. Їхні поїздки не впливають на кримінальний процес”, – пояснює Віталій Шабунін, експерт групи “Антикорупційна реформа” РПР.

 

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь