Сумський міський голова приїхав до суду та захотів змінити суддю

Прийшов до суду та попросив відвід судді. Сумський міський голова з шостої спроби з’явився на судовому засіданні у Зарічному суді міста. Там намагаються розглянути  адмінсправу  про конфлікт інтересів посадовця.

“Суд, перебуваючи у відпустці по даній справі 14.03 та 20.03.2018 року заради прийняття рішення по даній справі виходив з відпустки і розглядав справу, інші справи у вказані дні не призначалися. Прошу заяву про відвід Клімашевської задовольнити”, – говорить захисник Олександра Лисенка, Василь Матішинець

До цього справи переносили 5 разів. Олександр Лисенко знаходився у лікарні з 27 лютого по 21 березня. Потім був у санаторії. До Сум мав повернутися 12 квітня. Утім 13 квітня та вчора – 16 його у суді не було.

“Я вчора б прийшов, але був з родичами на поминальному дні.  А по Україні не у всіх місцях є телефонний зв’язок, якби хотіли мені зателефонувати і дотелефонуватися то дотелефонувалися б. Ні батькам моїм, ні в поштову скриньку, ні додому до мене повістка не приходила. Сьогодні мені дали повістку  – я прийшов” – говорить Сумський міський голова.

 У Зарічному суді розглядають справу Олександра Лисенка стосовно протоколів про адмінпорушення, пов’язані з корупцією. Протокол склали 30 січня через те, що за версією прокуратури, він голосував за призначення собі премії. Якщо вину посадовця доведуть – йому загрожує штраф від 3 тис. 400 до 6 тис 800  гривень.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь