Сумський нічний клуб «Луна» продовжує працювати у штатному режимі

“До з’ясування конкретних обставин – не приймати ніяких рішень”. Це вирішили члени виконавчого комітету Сумської міської ради сьогодні, 12 червня, на своєму засіданні. Мова йде про нічний клуб «Луна». Два дні тому там вибухнула граната. Сьогодні, 12 червня, закладу спробували змінити режим роботи – до порядку денного внесли таке питання, втім слухати його члени виконкому не стали. Це друга спроба скасувати нічну роботу «Луни». 15 січня цього року на сайті міської ради був оприлюднений проект рішення про це. Але далі справа не пішла. Степан Пак, керуючий справами виконкому, говорить: «Даний проект, аналогічний сьогоднішньому, виносився в лютому, але він також був знятий з розгляду, оскільки був лист від головного управління Національної поліції в Сумській області, про те, щоб відтермінувати розгляд для з’ясування окремих ситуацій, на той час. І до цього часу якогось іншого листа не поступало. Тому цей проект рішення не був розглянутий. Що стосується сьогоднішнього дня, коли сталася така резонансна подія. Сьогодні ми його розглядали, але зняли з розгляду»

В управлінні Нацполіції Сумської області поки ніяк не коментують зимовий лист до Сумської міської ради з проханням поміняти режим роботи закладу та його відозву – як повідомила речниця відомства Ельвіра Біганова, з’ясовують історію документа. Позиція керівництва нічного клубу щодо заборони роботи вночі, нам поки невідома. Директор закладу Ірина Урун слухавку не знімає. Нам вдалось зв’язатись з чоловіком жінки. Олег Урун, чоловік директорки нічного клубу «Луна», говорить: «Я можу вам все розказати, я завідую. Ми як працювали, працюємо і будемо працювати. У звичайному режимі. Нічого ми не міняли. Щодо охорони. Де ви знайдете охоронця, щоб своїм тілом закрив відвідувачів. У нас охорона краща в місті»

Сьогодні, 12 червня, на місці, де вибухнула граната, – це між сходовий простір на другому поверсі переклали плитку. На даний момент наслідки після вибуху гранати прибрали. А нічний клуб зачинений.

За інформацією Олега Дубицького, начальника відділу торгівлі, побуту та захисту прав споживачів Сумської міськради, у Сумах окрім «Луни» працюють ще 12 нічних клубів.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь