Сумський студент виборов «золото» чемпіонату Європи

Студент СумДУ, дзюдоїст – Геворг Манукян повернувся зі столиці Болгарії – Софії,  з «золотою» нагородою європейської першості.

Геворг Манукян став чемпіоном Європи до 21-го року,  у вазі 73 кг. Дзюдоїст виборов перемогу у всіх п’яти сутичках. «Золото» європейської першості виборов на свій 20-й День Народження.

Геворг Манукян, чемпіон європи U-21 з  дзюдо, говорить: «Я вірив, я старався. Дякую тренерам й всім, хто підтримував мене. Я намагався до цих змагань підійти якнайкраще. У мене все вийшло. Мені дуже приємно, ще й свій день народження. Мені спочатку не вірилось. Ще немає ніяких відчуттів, наче не вигравав. Може тому, що ще рідних не бачив. Напевно, тому й не відчувається перемога».

У дзюдо Геворга привів батько-тренер. На татамі вже близько 15-ти років. Сам з Одеси, навчається на четвертому курсі СумДУ. На останньому чемпіонаті виконав звання Майстра спорту України Міжнародного класу.

Сергій Колесниченко, віце-президент федерації дзюдо Сумської області, каже: «Успіхом, звісно, задоволений. Це все ж таки наші студенти, хоча й тренуються в інших тренерів з Києва. Його особисті тренери: Каштонова й Самотуха, й його батько. Дмитру Цюху трішки не повезло. Трішки був не готовий. Але 7-8 місце на чемпіонаті Європи, це теж результат»

20 жовтня Геворг у складі збірної боротиметься за медалі чемпіонату світу.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь