Сумський суд зупинив справу про землю біля універмагу «Київ»

Таке рішення прийняв голова Господарського суду Сумської області Олександр Коваленко, який слухає справу про 12 соток біля універмагу «Київ».

Йдеться про спір між Сумською міськрадою і Спільним українсько-білоруським підприємством ТОВ «Укртехносинтез». Останнє просить суд скасувати рішення міськради про відмову у подовженні договору оренди даної земельної ділянки. Нагадаємо: 12 соток у 2006 році міськрада надала В оренду «Укртехносинтезу» під розміщення парковки. У лютому 2016 закінчився строк дії даного договору. «Укртехносинтез» просив його подовжити, але рішенням сесії міськрада відмовила в цьому. Підприємство звернулося до суду. Перша і апеляційна інстанція задовільнили позов «Укртехносинтеза». Але Вищий Господарський суд України ці рішення скасував і повернув справу на новий розгляд.

Перед судовим засіданням Господарський суд Сумщини пікетували підприємці, що зараз торгують на цій землі і підтримують у спорі Сумську міську раду.

«Киевский суд вернул дело на рассмотрение опять в Сумы, и мы надеемся, что сумские судьи таки вынесут честное и справедливое решение», – каже підприємець Андрій Саричев.

У судовому засіданні представник Сумської міськради Сергій Верьовкін просив зупинити справу до вирішення по суті іншої справи, яка на даний час розглядається в Харківському апеляційному господарському суді і розгляд якої призначений на 31 січня. У Харкові розглядається позов Сумської міськради до ТОВ «Укртехносинтезу» про розірвання договору оренди цієї ж земельної ділянки.

Представник «Укртехносинтезу» Ольга Шелегеда таке клопотання міськради підтримала:

«Якщо зараз апеляція задовольнить позов Сумської міської ради, то ця справа автоматично буде недоцільною. Уже нічого буде подовжувати, бо договір уже буде розірваний».

Суддя Господарського суду Сумської області Коваленко, вислухавши думку сторін у справі,  клопотання міськради про зупинення провадження у справі задовільнив.

 

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь