Суми прийматимуть чемпіонат України зі спортивної ходьби

Десять днів до старту чемпіонату. Суми прийматиме чемпіонат України зі спортивної ходьби на призи дворазового олімпійського чемпіона Володимира Голубничого. Змагатимуться на дистанції 20 км у категоріях дорослі чоловіки та жінки по одній з центральних вулиць міста на сертифікованій трасі.

Віталій Корж, організатор чемпіонату України, говорить: «Ми розіслали відповідні листи, до всіх установ, до поліції. Тому що нам потрібно буде перекривати трасу проспект Шевченка, зранку до обіду, щоб встигнути за годину підготувати трасу, розмітку, повороти. Через годину вони будуть стартувати. Чекаємо близько 200 спортсменів – це саме на чемпіонат України. Паралельно у рамках чемпіонату, буде Відкритий чемпіонат міста Суми. тому, всі бажаючі – ветерани і діти, будуть брати участь».

На чемпіонаті України виборюватиметься одне місце у збірну серед жінок. Чемпіонат відбудеться 16 червня о 8:30. На його організацію з бюджету Федерації Легкої атлетики України мають витратити близько 40-ка тисяч грн. На чемпіонаті міста наймолодшими учасниками стануть юнаки та дівчата 11-ти років. Змагатимуть на дистанціях 1, 2, 3 та 5 км.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь