“Сумихімпром-СДПУ” припинив боротьбу за кубок України

На майданчику спортивного комплексу сумського педуніверситету матч-відповідь кваліфікаційного етапу розіграшу Кубку України з футзалу зіграли сумський «Сумихімпром-СДПУ» та київський «Анреал».

На цей матч сумчани виходили маючи перевагу за рахунок гостьової перемоги у першому матчі з рахунком 2:1. За двадцять стартових хвилин ані гості, ані господарі не змогли забити. Тож другий тайм суперники починали зі стартовими нулями на табло. У другому таймі ці «нулі» протрималися  менше хвилини – гості повели у рахунку після голу Микити Шорнікова. Протягом наступних шести хвилин кияни забили ще двічі – відзначились Вадим Пасюк та Олександр Здебський. Після цього Денис Завгороднійвідіграв один м’яч. На тридцять шостій хвилині гри команди обмінялись голами – на влучний удар киянина Вадима Паталака сумчани відповіли голом Юрія Пімоненка. В підсумку перемогу з рахунком 4:2 святкували кияни.

«В свою команду вірю завжди. Тому не дивився на годинник, а дивився на гру своєї команди, на гру суперника. Коректував. Зробив певні висновки і трошки це вдалось», – сказав після гри тренер гостей Максим Онуфрієнко.

“Ми програли самі собі. Через свою молодість. Створювали моменти, але все це на емоціях. Не було там людини зі спокійною головою”, – прокоментував результат матчу наставник сумчан Володимир Гладов.

Програвши за сумою двох матчів з рахунком 4:5 «Сумихімпром-СДПУ» припинив боротьбу за кубок. Участь у розіграші кубкового трофею продовжують сумські команди «Технологія» та «FoodCentre-СумДУ» і роменський «Рятувальник» які розпочнуть боротьбу за кубок з другого етапу змагань.