Табір «Нащадки героїв» стартував на Сумщині

Спортивно-туристичний з елементами вишколу. Наметовий патріотичний табір «Нащадки героїв» влаштували у селі Вільшанка, на межі Сумського та Краснопільського районів. Вік таборовиків –  від 14 до 24 років.

13 хлопів і 17 дівчат із Ромен, Глухова, Конотопа, Сум і Києва приїхали у наметово-патріотичний табір «Нащадки героїв». Павло Грицюк з Києва. За його словами, відвідати його порадила бабуся. Для нього це 6-ий табір у такому форматі. Кожен учасник табору моє свій псевдонім. Вероніку називають «Сонце». Найбільше їй в таборі подобаються «Алярми».

Всього 4 загони, їх називають – рої. Живуть таборовики в шістьох наметах по 4 людини. На 30 юнаків і дівчат – 6 вихователів.

Подібні табори за тривалістю та програмою тривали 4 рік поспіль у Тернополі, Львові, Києві та Полтаві. Загалом зміна триватиме 6 днів. Вона має закінчитися 23 липня.

 Окрім наметового табору «Нащадки героїв» на Сумщині також цьогоріч відкривали інші наметові табори. Зокрема, саме на цьому місці, поблизу села Вільшанка на межі Сумського та Краснопільського району, з 1 по 14 липня працював «Коловрат імені Романа Атаманюка». У селі Запсілля, що на Краснопільщині, у червні наметовий «Табір Миру» приймав дітей з Донецької та Луганської областей, також у селі Кургани Лебединського району у три зміни – з 1 липня по 15 серпня – відпочивають діти пільгових категорій. Загалом на Сумщині, за інформацією обласного управління молоді та спорту влітку, 2018 року працюватимуть близько півтора десятка наметових таборів, із них 10 – у рамках молодіжних проектів.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь