Танцювальний майстер-клас влаштували в суботу в торговельному центрі

Це – один із етапів підготовки до цьогорічного Віденського балу в рамках благодійної акції «Серце до серця». Вальс, полонез, полька та менует – із такими танками вийдуть на паркет учасники цьогорічного балу. Суботнє тренування – не тільки для них, долучитися міг будь-хто з відвідувачів торговельного центру.

 «Зізнаюсь чесно, це не перший досвід, я танцювати вмію,  в балі третій раз беру участь. Насправді це для мене мотиваційна штука: моя дитина ходить на бальні танці. Я очікую, що від такої краси у неї з’явиться ще більше бажання займатися і займати призові місця», – розповів учасник майстер-класу Владислав Діброва.

«Я ніколи не брала участь в подібному заході, я тут півгодини, і мені вже подобається: доступно пояснюють, показують, хочеться долучитися», – розповіла учасниця майстер-класу Анастасія Ващенко.

  «Сьогодні ми вивчаємо віденський вальс  та польку, я вважаю,що гарний результат. Всі люди різні. Дехто йшов за покупками, дехто прогулювався. У всіх виходить працювати як злагоджений організм», – розповіла хореограф-постановник віденського балу Ярослава Онищенко.

 Віденський бал у рамках благодійної акції «Від серця до серця» відбудеться 28 квітня в конгрес-центрі СумДУ.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь