Тренер “Альянсу” підбив підсумки року

Футбольний клуб «Альянс» з Липової Долини у сезоні 2018-ть виборов звання чемпіона області. Минулої неділі команда зіграла заключний матч чемпіонату України серед аматорів і нині готується до зимовий канікул. Про виступ команди та про плани на майбутнє нам розповів головний тренер команди Юрій Ярошенко.

 

Якщо говорить про задачі, ті які у нас стояли перед клубом, то ми з ними впоралися. В першу чергу це стосувалося чемпіонату області де нам треба було завоювати золоті медалі. Ми з цим впоралися. Ну а на аматорському рівні – нашою задачею було по закінченню цього циклу чемпіонату потрапити до трійки. В принципі ми з цими завданнями впоралися.

Загальнопідготовчий етап ми, природно (нічого ламати не будемо), будемо його проводити, напевно, в Сумах і в Байраку. Це аеробіка плюс атлетика. І витривалість. Це ті фази, які обов’язково треба провести, закласти фундамент, так би мовити, функціональної готовності футболіста. А коли вже піде, так би мовити, спеціально-підготовчий етап – будемо чергувати його. Знову ж кажу – в Сумах і в Байраку де можна буде і з м’ячем працювати, і проводити двосторонні гри. Плюс контрольне гри.

 

За словами Юрія Ярошенка команда піде у відпустку у понеділок, вийде з неї наприкінці січня – на початку лютого 2019-го року. Тим часом інший представник Сумщини у аматорському чемпіонаті України – «Вікторія» з Миколаївки – завтра на виїзді зіграє перенесений матч першого туру проти «Олімпіка» з Кропивницького. Наразі «Вікторія» посідає другу сходинку турнірної таблиці групи «2», «Альянс» – третю.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь