Тренер “Вікторії” підбив підсумки сезону

«Вікторія» з Миколаївки закрила осінню частину чемпіонату України з футболу серед аматорських команд.

Вчора наші земляки перемогли суперника з рахунком 6:0. Виступ команди у турнірі прокоментував головний тренер «Вікторії» Артем Радіонов.

“Виступ я розцінюю як позитивний. Чому, тому що виграли в цьому році чемпіонат України. Хлопці націлювалися і йшли до певної мети. Вони цю мету досягли. Після чого в якихось епізодах не вистачило емоцій. Але поступово повернули потрібні нам кондиції. Десь чогось не вистачало, десь якісь невеликі проблеми. Але в принципі – рухаємося далі. Боремося за перше місце. Мета у нас стоїть одна, вона не змінюється – це перемога в аматорському чемпіонаті”.

 

Прокоментував наставник «Вікторії» і четверті поспіль срібні медалі чемпіонату Сумської області.

Звичайно, ставилося завдання неодмінно виграти цей турнір. Але ще раз кажу, після такої кількості зіграних матчів і відданих емоцій десь через помилки індивідуальних ми десь упустили.

 

На відміну від липоводолинського «Альянсу», для якого сезон завершився, на «Вікторію» чекають ще як мінімум два поєдинки. Як представник Білопільського району команда вийшла у півфінал «Кубка регіонів федерації футболу Сумської області». На цій стадії турніру миколаївці зіграють з глухівським «Велетнем». Перший матч відбудеться цієї суботи, 10-го листопада, у Глухові.

 

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь