Третій напівмарафон відбудеться у Сумах

У Сумах відбудеться третій поспіль Всеукраїнський напівмарафон, організатор якого «Нова пошта». Учасниками можуть стати всі охочі, без обмежень за віком. Діти можуть бігти з батьками.

Учасники бігтимуть центральними вулицям Сум: Соборною, Терезова, Воскресенською, набережною річки Стрілки, героїв Сумщини, Троїцькою, Леваневського, проспектом Шевченка та Герасима Кондратьєва .

Дмитро Геращенко, член організаційної ради напівмарафону, говорить: «Головна дистанція 21 км, вона буде проводитися у два кола по 10 км. Менші дистанції це 10 км, для дорослих, також 3 км – для дорослих-початківців, які хочуть відчути, як це взяти участь у масових змаганнях. 3 км дистанція для всіх бажаючих безкоштовна реєстрація, з повним збереженням стартового пакету. Крім цього, ми залучаємо діток, які побіжать 300 м до 10 років і 1 км до 14 років. Теж реєстрація діток безкоштовна».

Дорогу перекриватимуть з 8 ранку, деякі ділянки траси перекриють частково, до 14-ъ години.

Юрій Паращук, Командир батальйону управління патрульної поліції в м. Суми, каже: «Хочу звернутися до мешканців, щоб ставилися з розумінням, бо багато кому подобається цей захід, але є й такі, яким викликають якісь незручності. І вони виказують своє невдоволення».

Змагання відбудуться 19-го серпня. Стартуватимуть тут, на Майдані Незалежності. Загалом, гран-прі прийматимуть шість міст: Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Миколаїв та Суми.

Також сумчани можуть підготуватися до напівмарафону. До нього відбудеться «Тестовий забіг» на Чешці – цієї неділі, 29-го липня. Змагатимуться на біговій доріжці озера Чеха, на дистанціях 5 та 10 км. Участь у змаганнях безкоштовна. Організовує забіг «Sumy Running club».

 

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь