Третина Сум залишилася без гарячої води

Сумчани, будинки яких обслуговує Котельня північного промвузла, залишилися без гарячого водопостачання. Котельня північного промвузла забезпечує гарячим водопостачанням близько двохсот будинків.

За словами людей, води нема з учорашнього дня.

Надія Покутня, заступник директора ТОВ «СУМИТЕПЛОЕНЕРГО» зазначила, що  “між котельньою північного промвузла і «Сумитеплоенерго» є договірні відносини, ми їх виконуємо в повному обсязі. Договірні відносини були по наданню теплової енергії, для потреб гарячого водопостачання. По виконанню договірних відносин сторони котельні, вам треба звернутися до котельні північного промвузла”.

“Вчора о другій годині дня ми отримали телефонограму про відключення від гарячого водопостачання наших споживачів. У нас є заборгованість і ми розраховуємося. Основна проблема в тому, що майже місяць ми отримуємо багато скарг наших споживачів на якість послуг. У нас акти на те, що  якість не відповідає нормам, ми вимагали перерахунки зробити, на це у нас один вихід получився – виключити гарячу воду”, – повідомила Ірина Рибальченко – заступник директора Котельні північного промвузла.

У Міськраді сьогодні з цього питання   провели зібрання, про це зазначив Олександр Журба – заступник міського голови:  “я визивав їх, дали завдання, щоб прискорили перемовини і відновили водопостачання, зараз у них є певні непорозуміння і вони їх опрацьовують”.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь