Трьох сумських школярів доправляють авіацією з Білорусі до Сум

Літак чекають о 15-10. На летовищі на них чекають медики, поліція та рятувальники.

“Зараз із Білорусі транспортуються троє наших дітей – це вже будуть всі. Одна дитина  у стані середньої важкості. З учорашнього дня її дозволили привезти. Через годину буде літак. Зараз тут три машини реанімаційні. Ми подвимось дитину, яка була дуже важкою і стан такий тривожний. Якщо стан погіршиться, її ми транспортуємо в Охматдит”, – повідомила заступниця начальника управління охорони здоров’я Сумської облдержадмінісрації Надія Лисенко.

Аварія сталась 13 травня вранці, близько 7-ї години, на шляху неподалік села Мартинюки  у Брестській області (Білорусь). Одна з автівок, яка перевозила дітей, в’їхала у навантажувач, що рухався у попутному напрямку. У ній були діти з Сум – семеро школярів. Хлопчик 12 років загинув від отриманих травм. Шестеро потрапили у лікарню.

Загалом у Польщу їхало 26 школярів – із Великописарівського, Краснопільського районів, а також із Глухова та Сум – у чотирьох автобусах. До Польщі діти їхали за програмою обміну.

У Білорусі відкрили кримінальну справу – за фактом аварії.

14 травня прокуратурою Сумської області розпочато кримінальне провадження за фактом неналежного виконання обов’язків, щодо охорони життя та здоров’я дітей, щодо тих подій, внаслідок якого трапилася дорожньо-транспортна пригода на території Білорусії.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь