Три медалі сумського “Динамо”

У Сумах на полі стадіону у парку «Казка» розіграли медалі чемпіонату України з хокею на траві серед дівчат 2007/2008-го років народження.

За нагороди протягом трьох днів вели боротьбу чотири сумські команди та збірна міста Полтава.

У першому матчі заключного ігрового дня турніру зустрілись комади обласної спортшколи та СДЮШОР «Динамо»-3. Перша на той момент замикала турнірну таблицю. Але у випадку перемоги виходила на третє місце у підсумковій таблиці. Динамівок влаштовувала і нічия. В нічию завершився перший тайм цього «бронзового» поєдинку – суперники обмінялись голами. Після відпочинку гравці «Динамо» забили переможний гол.

В останньому матчі турніру вирішувалась доля «золотих» та «срібних» медалей. В ньому зустрілись друга та перша команда СДЮШОР «Динамо». Обидві до цього святкували три перемоги. Але друга команда випереджала суперниць за кращою різницею забитих і пропущених м’ячів. При цьому дівчата забили 27-м, не пропустивши жодного. В першому таймі гравці другої команди двічі змусили суперниць з першої розпочинати з центру поля. Свої ворота вони знов зберегли «сухими». Після перерви хокеїстки першої команди змогли «пробити» воротаря суперниць і відновити інтригу у матчі. І хоча «золота» інтрига трималась до фінального свистка матч завершився перемогою СДЮШОР «Динамо»-2 з рахунком 3:2.

“Це дуже сильний суперники. У нас завжди йде боротьба. Перемогли завдяки самовіддачі, передачам, взаємодії між гравцями і натиску”, – говорить тренер команди СДЮШОР “Динамо”-2 Олена Свістюр.

Наставник «срібних» призерок від коментарів відмовилась.

Відразу по завершенню змагань відбулась церемонія нагородження переможців. «Бронзові» медалі отримали хокеїстки команди СДЮШОР «Динамо»-3. «Срібні» нагороди отримали дівчата з першої динамівської команди (1091H00). Звання чемпіонок разом із «золотими» нагородами отримала команда СДЮШОР «Динамо»-2. Четверте місце посіли вихованки обласної спортшколи, п’яте –  полтавчанки. Відзначені були кращі гравці команд. Серед юних сумчанок такими визнані Олександра Саврас (СДЮШОР «Динамо»-1), Маргарита Михайлюк (СДЮШОР «Динамо»-2), Анастасія Авраменко (СДЮШОР «Динамо»-3) та Вікторія Зякун (ОДЮСШ).