Три нові автобуси «Isuzu» приїхали до Сум


У системі «ProZorro» тендер відбувся у червні цього року. Переможцем визнали ТОВ «Авто-регіон». За три автобуси марки «Isuzu» середньої місткості перерахували 5 млн 916 тис грн. Подібних два із травня їздять вулицями Сум.
За словами Директора КП «Електоравтотранс» Віталія Однорога – постачальник поставив техніку у терміни, зазначені у документації. Наразі готуються паспорти маршрутів. Автобуси пускатимуть і на новий маршрут Добровільна – Тополянська. ДО кінця місяця, додав Віталій Однорог автобуси мають вийти на лінії.

«Останнім часом програма закупівлі маленьких автобусів навіть перевиконується, а тролейбуси та великі автобуси в потрібній кількості, які передбачені програмою не закуповуються. І це призводить до того, що влада фактично вимушена продавлювати рішення за легалізацію отримання маленьких автобусів за допомогою депутатів, а депутати ми бачимо супротив з їхнього боку і необхідно подивитися парк комунального підприємства, він складається з достатньої кількості автобусів, але їх треба технічно обслужити й тієї кількості буде достатньо для відкриття тієї кількості маршрутів, які міська влада як раз презентує», – прокоментував ситуацію аналітик транспортного сайту міста “transport.sumy.ua” Олександр Мироненко.

Наразі місто очікує на поставку 4 автобусів великої місткості від «Богдан Моторс». За чотири одиниці транспорту з бюджету сплатять 15 млн 400 тис грн. Автобуси мали приїхати до 10 серпня, втім на підприємстві попросили відстрочки, через те, що замовляють запчастини для виготовлення машин із-за кордону. Новий транспорт має приїхати до Сум до кінця жовтня.

 

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь