“Три пелюстки жіночності” представили у Сумах

Про жіночність у світлинах. В Конгрес-центрі СумДУ представили мистецько-соціальний проект «Три пелюстки жіночності». У Сумах його влаштували втретє. Для участі у проекті щороку навесні організатори обирають три героїні. Влітку за їх участі влаштовують фотосесії. В результаті фотозйомок відібрали по сім фотографій  із кожною героїнею. Їх і представили у фотовиставці.  Всього в експозиції – 21 світлина.

« Героїні тут представлені, на цих світлинах настільки характерно. На мій погляд тут виражена неземна і земна краса водночас. Це позитивні дуже фотографії. Там, де світло – це радість, це життя. Там, де тіні – це також життя, але це вже інші відтінки. Тобто, ці фотографії дуже багато відтінкові», – поділилася враженнями Ольга Козаченко, відвідувачка фотовиставки.

« Цей проект вже третій рік поспіль дивує мене і захоплює. Для мене це як ковток свіжого повітря. Захопливо, феєрично, музично», – каже Ніна Ільченко, відвідувачка фотовиставки.

 Образи героїнь фіксував на камеру сумський фотограф Олександр Акатов, у  цьому проекті бере участь удруге: « Ми вирішили показати кожну героїню в якомусь образі, не характерному для неї. І перенести її в іншу епоху, як ось там, наприклад, або посадити на байк. І по кілька фотографій ми зробили щоб показати, як би вони виглядали, якщо б народились на 400 років раніше, наприклад, або на 100 років.. або якби займались чимось іншим. Фотографії намагалися робити без ретуші і без якоїсь обробки, ну за виключенням випадків, коли ми робили стилізацію під якусь епоху – там доводилось підключати якісь редактори сторонні.. а так, це фотографії прямо з камери».

«Це пропаганда  жіночності, справжньої жіночності. Такої, яку ми собі уявляємо. І, власне, це три пелюстки – це соціальна реалізація жінки, це материнство і це космічна реалізація жінки, бо жінка – це людина теж, і як боже створіння – вона в ідеалі поєднує всі ці три складові і несе в собі це у світ», – говорить Ігор Касьяненко, співорганізатор проекту “Три пелюстки жіночності”.

Фотовиставка триватиме у Конгрес-центрі СумДУдо 16 вересня.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь