Три «золота» вибороли сумські легкоатлети молодіжного чемпіонату України

Три «золота» сумських легкоатлетів. У Бахмуті відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді. Перемогою у бігу на 400 м відзначився Михайло Тютюнников. Третім тут був Федір Савостян. Кращим у метанні диску став Іван Поваляшко. У цьому ж секторі третє місце посів Дмитро Олексенко. Переможницею у бігові на 200 м та «брозовою» призеркою на 100м стала Анастасія Шишняк.

Анастасія Шишняк, чемпіонка України з легкої атлетики серед молоді, говорить:  «Результати – вони не дуже високі. Перемога, лише названа перемогою. Тому що результатом я взагалі не задоволена. Він від минулого року. І хотілося б покращувати його. Можливо, це все через постійні збори. Я завжди вважала, що стометрівка це не моя дистанція. Я не люблю її бігти. Я більше люблю двісті метрів. І я чекала 200 м».

Михайло Тютюнников, чемпіон України з легкої атлетики серед молоді, каже: «Результатом я не дуже задоволений. Цей чемпіонат видався для мене дуже-дуже складним. Напередодні змагань я захворів, була температура 38. При цьому я біг у перший день змагань півфінал. Наступний день, коли я біг фінал, у мене схватила задня частина стегна. З болем я добігав до фінішу».

Загалом Сумщина посіла сьоме загально-командне місце, з п’ятьма медалями в активі. Наразі спортсмени готуються до чемпіонату України, який відбудеться у Луцьку 18-21 липня.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь