Цілодобовий домашній арешт продовжили для керівника благодійного фонду «Соцінвест»

У Зарічному районному суді міста Суми розглядали справу керівника благодійного фонду «Соцінвест» – Володимира Лазарєва.  Захисник клопотав про домашній арешт із 21 години до 6 ранку. Замість цілодобового.

Андрій Гулаков, захисник Володимира Лазарєва, говорить: «Вважаю, що продовження заборони обвинуваченого залишати житло цілодобово недоцільно, і таким, що підлягає зміні на заборону залишати житло в певний час доби»

Олексій Сибільов, суддя Зарічного районного суду м. Суми, говорить: «Продовжити строк тримання обвинуваченого Володимира Лазарєва під домашнім арештом, заборонивши обвинуваченому цілодобово залишати житло. За виключенням необхідності з’явитися до суду»

Наступне судове засідання відбудеться 10 серпня. Нагадаю, Прокуратура обвинувачує Володимира Лазарєва у зловживанні службовим становищем – відчуженням транспортних засобів, що отримував благодійний фонд для власних цілей. Йдеться про понад сотню машин, які він не реєстрував у центрі МВС. Якщо вину чоловіка доведуть – йому загрожує до 6 років позбавлення волі.

 

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь