Турнір юних журналістів стартував у Сумах

Всеукраїнський турнір юних журналістів стартував у Сумах. Упродовж  чотирьох днів учасники з різних регіонів країни змагатимуться за звання кращих. Помірятися силою в турнірних боях  з`їхалося 25 команд-учасників. Це – учні 8-11 класів.

« Ми тут,тому що ми об’єднані метою розвиватися у сфері журналістики. Взяли участь,тому що хочемо проявити свої здібності тут. Тому вважаю,що ми тут на своєму місці», – розповіла Дарина, учасниця турніру юних журналістів з м.Харків.

« “Четверта влада” вже сьомий рік підряд займає другі або перші місця на цьому турнірі, це певним чином стала вже така фірмова команда і  хочеться підтримувати цей статус і це певний стимул для участі у цьому турнірі. Готувалися довго, більше пів року, власне. Щодо завдань, вони кожного року різноманітні, але певним чином повторюються частково і це ніби допомагає у розв`язку цих завдань», – каже Ілля, учасник турніру юних журналістів з Волинської області.

Оцінюватимуть вміння учасників понад 20 членів журі. Це викладачі кафедр журналістики і філології вузів України, редактори видань та журналісти.

«Є завдання скласти сценарний план радіопередачі шкільної, є завдання створити проект інтернет-видання, є завдання зняти на мобільник якийсь сюжетик, стрім якийсь невеличкий. Тобто справді практичних завдань цього разу більше і якщо порівнювати до тих турнірів, які були перші, 15 років тому, то це ну дуже.. Тоді ми задавали питання такі ну дуже прості. А зараз це вже зовсім інший рівень, ну в дітей і можливості інші. Вони залазять в інтернет, вони приносять такі матеріали, що сам думаєш: де вони таке знайшли?», – каже Алла Федорина, член журі.

« Тут вони дійсно шліфують свої знання, вміння доводити толерантно, виважено, вміти опонувати, вміти рецензувати. Ну і звичайно, це командний дух, заради якого ми і збираємося на цьому величезному святі», – зазначила Лариса Симоненко, співорганізатор турніру юних журналістів.

Влаштували всеукраїнський турнір юних журналістів учотирнадцяте. Перші змагання – сьогодні, на базі Сумської гімназії №1. Півфінал відбудеться 21 квітня. Переможця турніру юних журналістів визначать у неділю, 22 квітня.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь