У Байраці змагались юні футболісти

Чотири дитячо-юнацькі команди Липоводилинського району у спортивній залі школи села Байрак розіграли медалі футзального турніру «Святий Миколай, голи забивай». Ініціатором турніру, який вдруге відбувся на Липоводолинщині, став чемпіон області з футболу – футбольний клуб «Альянс».

«У футбольного клубу «Альянс» дуже амбітні плани, тому ми, проводячі такі турніри для юних футболістів, готуємо для себе молоді кадри, які будуть звеличувати наш клуб», – говорить президент ФК «Альянс Сергій Демченко.

Участь у турнірі взяли чотири команди – «Малюк-Альянс» з Байраку, «Берест-Барса» з Берестівки, «Чемпіон» з Синівки та «Дружба» (Підставки). Вигравши всі три матчі із загальним рахунком 31:0 перемогу у турнірі святкували господарі – футболісти «Малюка-Альянсу». Два голи у складі переможців на рахунку єдиної дівчинки-учасниці турніру. Софія має свою футбольну мрію.

«Забить гол. У дев’ятку. І виграти кубок», – говорить юна футболістка.

З двома перемогами над суперниками друге місце посіли юні футболісти «Дружби». На «бронзовому» місці завершила турнір «Берест-Барса». На четвертому місці завершили змагання футболісти «Чемпіона».

«Питання не стоїть сьогодні у тому, щоб ми побачили якісь професійні якості, чи, скажімо, якісь тактичні дії чи технічні дії. Тут ми дивимося як з округи, з сіл навколишніх приїхали діти займатись футболом, зіграти у цю чудову гру. І головне, що у них залишиться в душі частинка футболу. З якою вони приїдуть додому, отримавши призи, футбольні м’ячі», – говорить голова федерації футболу Сумської області Андрій Прохорович.

По завершенню турніру нагороди отримали не лише призери – відзначені були кращі гравці команд і турніру, кожен учасник змагань отримав у подарунок футбольний м’яч.

 

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь