У чемпіонаті Сумщини з футболу зіграли чергові матчі

У середу на футбольних полях області були зіграні три матчі чемпіонату Сумщини з футболу серед команд вищої ліги.

У Сніжках «Гранум» з рахунком 0:3 поступився футбольному клубу «Тростянець». Перемогу тростянецьким «містянам» принесли «дубль» Дмитра Іщенка і гол з пенальті Євгена Петракова.

У селі Верхня Сироватка на полі місцевого стадіону зустрілись третя та перша команди поточного чемпіонату – «LS Group» приймав чинного чемпіона України серед аматорів і віце-чемпіона області «Вікторію» з Миколаївки. У матчі першого кола два претенденти на медалі чемпіонату області сильнішого не виявили – матч у Миколаївці завершився «сухою» нічиєю. Від стартового свистка звітного матчу гості активніше атакували ворота господарів в одному з моментів попавши у стійку воріт стадіону «Арена Верхня Сироватка». Господарі відповідали контратаками та били  ударами зі стандартів. У першому таймі команди голів не забили. А після відпочинку забили гості – на 48-тій хвилині при подачі кутового захисників «LS Group» випередив кращий бомбардир чемпіонату В’ячеслав Шевченко. Шанс подвоїти перевагу гості мали за кілька хвилин. Після того, як після подачі кутового м’яч влучив спочатку у стійку, а потім у поперечину його забрав у руки колишній воротар миколаївської команди Микита Сітнер. У час, що залишився до фінального свистка, рахунок не змінився – 1:0 одинадцята перемога «Вікторії» у дванадцяти матчах чемпіонату.

«Команда «Вікторія» сильніше за нас. Це було видно і по моментах. Вони заслужено виграли і їх вітаю з перемогою». Так прокоментував гру головний тренер “LS Group” Ярослав Песоцький.

«Готувалися планово. Команда перед цим зіграла дуже складний матч в Миколаївській області. Дорога була довга. Максимально намагалися відновити хлопців. Займалися на цьому полі, щоб звикнути до нього. Тому, що поле трохи відрізняється выд нашого, специфіка гри трохи інша», – сказав після матчу наставник “Вікторії” Артем Радіонов.

На стадіоні імені Окіпного у Ромнах «Молодь Роменщини-Альянс-2» (який посідає восьме місце у турнірній таблиці) приймав другу команду поточного чемпіонату – «Альянс» з Липової Долини. У матчі першого кола липоводолинці мінімально перемогли суперника. Друге «альянсівське» дербі сезону також завершилось перемогою команди Липової Долини. І знов ця перемога була мінімальною – єдиний гол у матчі на 74-тій хвилині забив Віталій Катеринін.

У турнірній таблиці вищої ліги обласного чемпіонату «Вікторія» зберігає лідерство. На три очка від миколаївців відстає «Альянс». Тепер на дев’ять «LS Group». На шість пунктів від третього місця відстають глухівський «Велетень» і футбольний клуб «Тростянець». Нижче у турнірній таблиці чемпіонату розташувались ФК «Кролевець», «Гранум», «Молодь Роменщини-Альянс-2», «Шостка» та «Тулиголовець».