У День Нацполіції правоохоронці демонстрували спорядження і техніку

В рамках Дня Нацполіції, який відзначають втретє, у дитячому парку «Казка» в Сумах малечі і їх батькам правоохоронці демонстрували техніку та спорядження. На одній із локацій усі охочі могли приміряти захисну амуніцію поліціянтів.

« Тут комплект для захисту рук та ніг, також протиударний шолом, рукавиці і захисні щити. Це наші, так сказати, сучасні обладунки, які ми використовуємо під час масових заворушень, а саме для вгамування натовпу, людей, які вороже настроєні і можуть жбурляти каміння та інші предмети в поліцейських. Тому, це наш захист», – розказав Василь Коврижко, поліціянт роти ТОР.

Поруч демонстрували патрульні автівки. На них можна було не тільки подивитися, а й побувати всередині.

« Наші колеги, працівники їздять по області, дорожня поліція, підтримує правила дорожнього руху, забезпечують. Також різних правопорушників затримують, які  п’яні за кермом їздять. Обладнана вона рацією бортовою, також гучномовцем, мигалки є. Ну все, що треба для патрульної поліції», – говорить Олександр Антонюк, інспектор патрульної поліції.

За допомогою спеціальних окулярів, що імітують стан алкогольного сп’яніння, можна було перевірити себе на доріжці.

« Відчув на собі, як впливає алкоголь на стан людини і хочу звернутися до водіїв: вживайте відповідально, бо в стані алкогольного сп’яніння ви можете натворити дуже погані справи», – каже Даниіл Горюшин, відвідувач заходу.

« Я вже приміряв спецформу і був там, де дорожні знаки. Ми моделювали ситуацію, там де мій друг Сергій – пішохід, а ми з патрульною поліцією в машині. Тобто, як треба переходити дорогу на пішохідному переході. – І як тобі? – Мені дуже сподобалося», – говорить Єгор Крамар, відвідувач заходу.

Також відвідувачів пригощали солодощами та розігрували між ними сувеніри.

 « Поліції не так багато років, вона також, можна сказати як дитина і тому може символізувати те, що дітки і ми – ми єдині, ми працюємо для того, аби вони почували себе у безпеці, тож сьогодні зробили таке свято, щоб вони більш познайомилися з професією поліцейського, щоб вони зрозуміли, як це – бути поліцейським і що поліцейські мають при собі», – говорить Олег Сологуб, старший інспектор прес-служби Управління патрульної поліції в Сумській області.

Усього на Сумщині правоохоронців, що підпорядковуються Головному Управлінню Нацполіції – близько двох тисяч семиста. Крім того, понад 250 – працюють в поліції охорони. В Управлінні патрульної поліції Сумщини близько 340 правоохоронців. Вони обслуговують м.Суми і дві дороги національного значення: Суми-Юнаківка та Суми-Полтава

 

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь