У День закоханих шлюб у Сумах та Тростянці укладатимуть цілодобово

«Кохання поза часом» – у День святого Валентина, таку акцію організовують по всій Україні. Аби зробити 14 лютого, особливим для сумських закоханих пар, у Тростянецькому та сумському Зарічному відділах державної реєстрації Сумської області, чекатимуть закоханих цілодобово – до 24-ї години вечора. Три пари у Сумах вже виявили бажання одружитися у День закоханих.
«У проекті «Шлюб за добу», який на сьогодні діє в місті Суми й місті Тростянець відділи державної реєстрації актів цивільного стану будуть працювати цілодобово. А саме, з 00.00 до 24.00. Кожна пара, яка завітає до цих відділів, вона зможе отримати не тільки державну реєстрацію актів цивільного стану, а також – приємні сюрпризи. Крім цього, в кожному відділі ДРАЦСу області на кожну закохану пару будуть чекати сюрпризи», – пояснила начальник управління державної реєстрації головного територіального управління юстиції у Сумській області Наталія Дуднікова.
Проект «Шлюб за добу» у Сумах саме 14 лютого святкуватиме свою річницю. Минулого року шлюб першими за цим проектом зареєстрували дві пари. За інформацією Наталії Дуднікової – ці шлюби не розпались. За весь рік можливістю одружитись нашвидкуруч скористались близько 320 пар. Аби зареєструвати свій шлюб у проекті «Шлюб за добу» необхідно звернутись із заявою за адресами: у Сумах – Петропавлівська, 49, у Тростянці – площа Миру, 16.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь