У Конотопі на сесії міськради побилися депутати


У суботу в Конотопі мала відбутися сесія міської ради. Після півторагодинного обговорення міський голова оголосив перерву. Далі у залі сталась сутичка – через конфлікт між депутатами від фракції «Воля Народу»та фракції «Свобода».

 «Депутат Кирій, який є громадянином Російської федерацій, якому належить ледь не половина міста в бізнесі  і половина Конотопського району напав на кількох депутатів разом зі своїми тітушками. Олександр Кирій погрожував вбивством свободівці, голові бюджетної комісії Оксані Ульянченко. Було  побито тітушками Кирія і самим Кирійом ще одиного депутата Анатолія Полякова, який в реанімації», – говорить Артем Семеніхін, Конотопський міський голова.

 «Бійку спровоцировали свободівці, а тепер хочуть когось зробити крайнім. Они оскорбили депутата Сизон, обсыпали её зерном, назвали её «курицей»  и сказали цип-цип-цип. Это было на глазах у всех депутатов, это все возмутило депутатський корпус. Человек, который это сделал – депутат Клименко, свободовец. Мужику 50 лет, а он опустися до такого мужланства. От него потребовали извинений перед женщиной, извинений не поступило – и все превратилось в драку. Свободовцы напали и на меня и на тех, кто там присутствовал», – розповідає Олександр Кирій, голова фракції «Воля народу».

«Ну  була словесна перепалка, але це не привід бити по голові кулаками. На  одну людину нападали по 3-4 людини. Ви вважаєте, що це ми зірвали сесію чи Клименко, я думаю, що ні»,пояснює голова фракції «Свобода» у Конотопській міськраді Оксана Ульянченко.

За інформацією прес-служби Нацполіції в Сумській області, за подіями в Конотопській міськраді поліція розпочала два кримінальні провадження  за ознаками статей 125 (нанесення легких тілесних ушкоджень) та 129 (погроза вбивством) Кримінального кодексу України.

  Як повідомила нам чергова медсестра приймального відділення, депутат міської ради Анатолій Поляков був шпиталізований до травматологічного відділення. Привезли чоловіка у суботу.

«Знаходився на лікуванні з 30 по 2. Виписаний з покращенням на амбулаторне лікування. Діагноз:  забій грудини», – говорить Андрій Лук`яненко, лікар-травматолог Конотопської ЦРЛ.

 Отримати коментар самого Анатолія Полякова нам не вдалося.  Як повідомила голова фракції «Свободи» Оксана Ульянченко, чоловік спілкуватися з пресою не бажає. Наступне засідання сесії попередньо запланували на наступну суботу  – 7 жовтня. Додам, що сьогодні, о 18 у Конотопі, за інформацією міського голови, мають пікетувати міський відділок поліції – через, за словами Артема Семеніхіна,  бездіяльність правоохоронців під час сесії та бійки.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь