У Конотопі не голосували за бюджет-2018

Конотопські депутати вдруге з початку цього року не змогли затвердити міський бюджет-2018. 8 лютого у залі зареєструвалося 15 депутатів із 36.

“Депутати зібралися, але відмовилися реєструватися. Вони влаштували там клоунаду. Запитували, скільки солі в піску, яким посипають дороги, і на цьому все завершилося.  2 години мурижили і реєструватися відмовилися. Їх не цікавлять проблеми міста, їх цікавлять посади і гроші. Це колишні партія регіонів разом із БПП.  Це «Воля народу», «Рідне місто», «Народна партія»”, – говорить Артем Семеніхін, конотопський міський голова.

“Ми просили міського голову заслухати інформацію щодо роботи управління ЖКГ за наслідками складних погодних умов у січні, куди пішли по тимчасовому розпису 2 млн 880 тисяч гривень, бо коштів достатньо, але в повному обсязі ця інформація нам не була надана”, – повідомив Тарас Омельченко, голова фракції БПП “Солідарність” у Конотопській міськраді.

“Перед сесією депутати мали виступити з пропозиціями і по регламенту, по порядку денному, а Артем Семеніхін не давав нам слово”, – сказав Олександр Кирій, голова фракції “Воля народу” в конотопській міськраді.

 Позицію фракцій «Народна партія» та «Рідне місто» ми не отримали наразі. Іван Огрохін від «Народної партії» слухавки не брав, Тетяна Сизон пообіцяла зателефонувати сама, коли матиме час. Додам, востаннє депутати збиралися 22 грудня, аби закінчити засідання 24 сесії міської ради. 29 грудня та 11 січня депутати не збиралися в повному складі. Наступного разу планують зібратись 22 лютого

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь