У Конотопі під будинком депутата палили шини та обписали паркан

Палили шини та обписали паркан. Таке сталося у Конотопі вихідними біля маєтку голови фракції «Воля народу» у міськраді Олександра Кирія.

Олександр Кирій, голова фракції «Воля народу» у Конотопській міськраді, говорить: «Вони зіпсували майно, вони увірвались в офіс, виламали двері, вкрали гроші. Потім під будинком, де жінка з трьома дітьми, вони знаючи прекрасно це, що мене в цей час не було взагалі вдома, не в місті, я був далеко від дому. І вони зробили таке. Людей 20-30 насправді було. Є така інформація»

Володимир Крупецких, старший інспектор відділу комунікацій ГУ Сумщини, розповів: «Активісти пішли до офісу однієї із партій міста Конотопа. Після того як вони вийшли з офісу – до поліції надійшла заява про те, що зникли гроші в розмірі 4 тисячі гривень. За даним фактом поліція відкрила кримінальне провадження за ч.3 ст. 185 ККУ. Санкція даної статті передбачає до 6 років позбавлення волі. Після чого активісти вирушили до будинку, де палили шини. Поліція за даним фактом склала за ст. 173 ККУ адміністративне правопорушення. Проводиться перевірка»

У поліції не оприлюднюють імена людей, яких називають «активістами».

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь