У Конотопі після концерту до Дня захисника звільнились худрук та директор будинку культури

Художній керівник та директор будинку культури у Конотопі – написали заяви на звільнення. Начальник відділу культури – на лікарняному. Про це сказала сьогодні в.о. міського голови Конотопа Тетяна Сизон. Причиною став відеоряд з символікою ДНР, який використали 12 жовтня під час концерту, присвяченому Дню захисника України. В номері показали відео із символікою самопроголошеної ДНР,  відзняте в окупованому Донецьку. Ми відео не показуємо з етичних міркувань. Факт зафіксували працівники Конотопського відділу поліції й відкрили кримінальне провадження.

«За ч. 1 ст. 161 – це умисні дії спрямовані на розпалювання міжнаціональної ворожнечі. Наразі працівники поліції спільно з працівниками прокуратури та СБУ встановлюють організатора даної провокації або того, хто може бути причетним – встановлено хоч одну уже особу ? – ні, слідчі дії ще тривають», – повідомила інспектор відділу комунікацій Національної поліції в Сумській області Марина Кльова.

У конотопській міській раді зібрали нараду, де директор будинку культури пояснив що сталося:

«У нас злетіла програма сьогодні, тобто у нас був готовий відеоряд – це була тематика пов’язана з війною на сході, але хто його знає чого злетіла програма на 12.00. На 4 години концерт і ми бігом–бігом і ми з інтернету качаємо і я бачив кадри, але весь я його не проглядав. Ми бачимо що є бойові дії ну все значить», – сказав директор будинку культури Сергій Завалій.

«Заява на звільнення написана художнім керівником та начальником відділу культури «Зоряний». На сьогодні начальник відділу культури знаходиться на лікарняному, але це нічого не змінює», – розповіла Конотопський міський голова Тетяна Сизон.

За словами Тетяни Сизон, заступнику міського голови Конотопа Володимиру Максименку оголосили догану. Додам, за статтею, за якою поліція відкрила кримінальне провадження – якщо провину людей доведуть, їм загрожує штраф розміром у 850 гривень або виправні роботи на строк до двох років, або обмеження волі на строк до п’яти років.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь