У Лебедині протестували через погані дороги


Незадоволені якістю дороги мешканці Лебедина вишли на пікет. Під міську раду прийшло з півсотні людей – збирали підписи – за ремонт міських вулиць. Вони не задоволені станом доріг і принесли з собою шини.

Андрій Шкурат, учасник акції протесту, сказав:

«Це лежать колеса, це одиниці цих коліс із 10, із 100 коліс, які люди побили, порубали по цім ямам».

Микола Кравченко, учасник акції протесту, сказав:

«Вимога одна – покращення автошляхів у місті, хоч яке не будь. Здвигів нема. Пройшло півроку не залатано практично нічого. Не те що нового нема, положили невідомо нащо 200 метрів в одному місці. Всі центральні вулиці, їдеш містом, і думаєш, якою вуличкою об’їхати».

Міський голова погоджується: готовий ремонтувати шляхи – але капітально. І нарікає на попередників.

Олександр Бакликов, Лебединський міський голова, сказав:

«Проблема з дорогами дійсно існує, але це проблема не тільки нашого Лебедина, це проблема всієї України, тому що дуже багато років дороги в нас не будувалися, а просто списувалися кошти. У цьому році, думаю, обсяг робіт буде більше зроблено і саме на капітальний ремонт. Ми хочемо почати дійсно будівництво з люками, з бордюрами, так це трошечки дорожче. Зможемо десь зі своїх коштів, включаючи допомогу області, уже те що надійшла до нас, близько 10 мільйонів буде. Я не можу за рік-два зробите те, що не робили попередники десятиліттями. У нас тут прямо написано, що у 2014 році взагалі ремонтні роботи не виконувалися, а дороги сиплються, вони кожного року сиплються».

Анатолій Троян, екс-Лебединський міський голова, сказав:

«На сьогодні, більшість доріг можна було зробити і питань нема. Це що там розповідається – капітальний ремонт, поточний ремонт – це все слова, але люди чекають одного – хороших доріг або їх поточний і капітальний ремонт. І цієї соціальної напруги абсолютно не було б. Я пройшов увесь цей шлях, я розумію, як йому важко у цьому варіанті не легко, але на попередників не потрібно звалювати. Просто потрібно працювати і вирішувати ці питання».

За словами Олександра Бакликова, торік у дороги міста вклали майже 7 мільйонів гривень, із них мільйон 300 тис. використали на поточний, а 5 мільйонів – на капітальний ремонти.

Як повідомив начальник управління інфраструктури Сумської облдержадміністрації, на ремонт дороги на чотирьох вулицях у Лебедині цьогоріч виділили кошти з обласного бюджету.

Володимир Дудченко, начальник управління інфраструктури Сумської ОДА, повідомив:

«Це комунальні дороги, вони знаходяться в управлінні органів місцевого самоврядування – Лебединської міської ради. Дані дороги експлуатуються і підтримуються коштом місцевого бюджету. Додатково до місцевого бюджету з обласного бюджету за рахунок коштів державного дорожнього фонду будо виділено2 мільйони гривень».

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь