У Лондоні стартував чемпіонат світу з легкої атлетики, у Вінниці – чемпіонат України


Чемпіонат світу з легкої атлетики стартував у Лондоні. У перший день змагання розпочались о 19-й годині за місцевим часом. Тут виступлять двоє українців: у стрибках у довжину та з жердиною. Тренування відбулись у атлетів зранку.

Сумські скороходи Інна Кашина та Ігор Главан – позмагаються 13 серпня – в останній день. Вилітають вони у Лондон – 9-го серпня.

Шосткінець Владислав Малихін у сектор для стрибків із жердиною вийде шостого серпня. Студент СумДУ Сергій Смелик виступить на 200-метрівці 7 серпня, у четвертий день змагань. Уродженка Сум – Анна Плотіцина, на дистанції 100 м із бар’єрами позмагається  11-го серпня.

На світову першість не поїхали два лідери української збірної: Олеся Повх – у бігові на 100м та Ольга Земляк – у бігові на 400м. Другого серпня Федерація легкої атлетики України відсторонила їх від міжнародних змагань через відповідні листи з повідомленнями про порушення атлетками антидопінгових правил ІААФ. Наразі триває слідство, дівчата це рішення оскаржують.

 

4 серпня у Вінниці розпочався чемпіонат України з легкої атлетики з 48-годинного бігу.

Стартували атлети о 12-й годині. За медалі боротиметься і сумчанка – Тетяна Росієнко. Усього у жінок змагаються  12 спортсменів, у чоловіків – 16. Фінішують атлети шостого серпня.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь