У Новослобідській громаді на Сумщині селяни йдуть на вибори


У Путивльському  районі 29 жовтня відбуваються вибори в ОТГ.  Там голову та депутатів обирають до Новослобідської ОТГ. Тут мають зробити своє волевиявлення близько 3 тисяч виборців.

До Новослобідської громади  входить 6 сільрад.  Загальна кількість населення майже 6 тисяч людей. У селі одна виборча дільниця. Знаходиться в сільському будинку культури.

“Думаю, що все зміниться, як вона розказувала дороги зроблять, школи, опалення, думаю все добре буде в  нас”, – говорить Ірина, мешканка с. Нова Слобода.

“Голова має бути грамотний, принциповий, такий, щоб доклав максимуму зусиль, щоб людям стало жити краще”, – говорить Микола Іванович.

Працюють на дільниці 16 людей. Троє з них – на дому.

“За місцем проживання голосує 56 чоловік. Витяг з протоколу підписали, що вони не можуть пересуватися”, – говорить Ірина Лазар, голова виборчої дільниці с. Нова Слобода.

“На  даний момент порушень не було. Найбільше уваги ми приділяємо, щоб не було підкладів бюлетенів, щоб не було агітації, щоб волевиявлення відбувалося в спеціальних місцях. Це основне, за чим ми спостерігаємо”, – говорить спостерігач дільниці Ігор Костюченко.

“Бюлетені привезли завчасно. Всі дільниці відкрилися вчасно. Ніяких ексцесів при відкритті не було. Все по списку зійшлося. Зареєстровано 2 925 виборців. Повинні обрати 1 голову з 6. І 14 депутатів із 76“, – говорить Ніна Плаксіна, голова Новослобідської ТВК.

 

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь