У Нижній Сироватці розірвало бак на елеваторі із 10 тисячами тонн кукурудзи

У Нижній Сироватці розірвало одну з бочок на елеваторі. За словами місцевих жителів, це сталося сьогодні о пів на третю ранку. 10 тисяч тонн кукурудзи наразі лежать просто неба.
Поблизу елеватора 15 хат. Валентина Рибалка живе за 30 метрів від нього. Цієї ночі жінка лишилася паркану та до п’яти плодово-ягідних дерев.

Валентина Рибалка, власниця паркану, розповіла:

«Знесло отой сарай і будівлю, ми не встигнемо і повискакувати навіть з цієї будівлі. І все одно там повинні виконуватися, якісь норми, якісь стандарти, якась і протипожежна безпека, тому що все одно це живі люди, це теж слід враховувати, хоч які там капітали не крутяться».

Жінка написала заяву до поліції. Окрім Валентини Рибалки від розриву бочки прокинулися й інша сусідка.

Галина Заєць, жителька Нижньої Сироватки, розповіла:

«Почула сильний вибух. У чому була в тому і підскочила. Кофту наділа й вибігла на вулицю. Я ось живу. Все було в диму, в пилюці, нічого не видно було. Я спочатку не зрозуміла, а тоді трохи роздивилася розірвало бак».

Елеватор у Нижній Сироватці має 4 малих – по 4 тис. тонн і 3 бочки по 10 тисяч тонн кожна. Луснула одна з них, із кукурудзою – її поклали на збереження до 10-ти замовників, розповів Олександр Андрійчик.

Олександр Андрійчик, представник керівника ТОВ «ТД «Аліанс-мєдіа», розповів:

«Десь біля другої години ночі почула охорона удар, подивились – лопнув силос, зерно витекло на вулицю. Ніхто не постраждав, саме головне. Зараз вживаємо заходів, по-перше, щоб продукт врятувати. Будемо укладати його у біг-беги. Це великі мішки, в які вкладається зерно. Технічні оцінки будемо пізніше трішки давати».

На підприємстві наразі вивозять кукурудзу на сусідні поля. За слова представника підприємства, завіз кукурудзи наразі припинено. Намагаються, зібрати те зерно, яке лежить на землі. На це потрібно близько тижня.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь