У період карантину вчителі Шостки створили відеоуроки для учнів


У Шостці вчителі створили  відеоуроки для учнів. Усе для того, аби не припиняти навчальний процес  через карантин.

Уроки  тривають в середньому від 5 до 15 хвилин. Шкільні предмети записують на місцевому телеканалі у Шостці вчителі міста.

Вчитель географії Тамара Салей говорить: “Я намагаюся так будувати урок,  щоб був зворотній зв’язок, щоб учень засвоїв матеріал під час уроку. Вони будуть відповідати, хоч і в віртуальному просторі, але на мої питання, сподіваємося на ефективне проведення уроку”.

 

Вчитель української мови Шосткинської гімназії  Ніна Дацюк каже: “Судячи з того уроку, який я на сьогодні готувала, то якщо діти переглянуть його, опрацюють ті вправи, які я дала, то вони засвоять цей матеріал”.

“Це допомагає мені опановувати метеріал, допомагає підготуватися до контрольних робіт. І також можна передивитися наступні уроки і дізнатися багато цікавого”, – говорить учень Ілля.

“Цікаво спостерігати за тим, як вчитель розказує, показує презентацію, занотовую домашні завдання і деякі фрагменти нової теми”, – каже Катерина.

Сергій Семенистий, спеціаліст упраління освіти Шосткинської міськради говорить: “Навчальний процес не припиняється, переходить у дистанційну форму. Всі свої напрацювання вчителі викладають у блогах і сайтах. Використовуються нові технології”.

Наразі  оприлюдені 15 уроків. Ще  на телеканалі монтують уроки для середньої школи. Закінчують зйомки для молодшої ланки.   Переглянути їх усі бажаючі зможуть та шосткинському телеканалі “Акцент” або на його сайті в ютуб.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь