У підвалі житлового будинку знайшли двигун від гранати


Сьогодні у Сумах  у своєму підвальному приміщенні мешканці будинку по вулиці Заливній виявили предмети, схожі на зброю, близько першої дня.

Мешканець вулиці Заливна, 5 Олександр Король повідомив: “Мы как управление ОСББ просто решили сделать замену труб и пошли в подвал посмотрели  на состояние труб,  и в конце подвала обнаружили какие-то неизвесные предметы похожие на гранаты.”

Інспектор сектору комунікацій ГУ Нацполіції Сумщини Володимир Кузьменко повідомив: “Працівники поліції з`ясували, що це 2 реактивних відпрацьованих двигуна від протитанкової гранати ПГ-7С. Знайдені предмети не становлять небезпеки для оточуючих. Як вони опинилися в підвалі – то це очевидно хтось привіз із зони АТО. Це попередня версія. Працівники з`ясовують: хто це міг би зробити. Працівники оглянули підвал, нічого особливого не виявили”. 

Нагадаю, 21 вересня 2015 в офісі Правого сектору на першому поверсі житлового будинку стався вибух ручної гранати. Один із членів організації, що перебував у середині, загинув на місці.

 

 

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь