У Росії оголосили обвинувачення двом прикордонникам

Двом прикордонникам Сумщини оголосили обвинувачення у незаконному перетині кордону Росії. Інформація з’явилась на сайті прикордонної служби ФСБ. А на російських телеканалах транслювали відео допиту. Відомості про висунуті звинувачення і те, що на відео саме українські прикордонники, які зникли на ділянці поблизу Зноб-Новгородського, ввечері 3 жовтня, підтвердили у прес-службі Держприкордонслужби.

Олег Слободян, прес-секретаря голови Держприкордонслужби, говорить: «Росія опублікувала відео допиту наших військовослужбовців. Попередні наші гіпотези були правдивими, що Російська Федерація затримала наших військовослужбовців. Їм пред’явили звинувачення, звинувачення по статті, де в тому числі є російською мовою «отягчающие обстоятельства». Це говорить про те, що, швидше за все, все-таки наші хлопці потрапили на територію Росії не по своїй волі»

Того дня військовослужбовці моніторили ділянки державного кордону. Близько 20-тої години зв’язок із ними перервався. Наступного дня перший заступник голови Держприкордонслужби Василь Серватюк заявив: українські військовослужбовці затримані російським ФСБ, як порушники кордону. За інформацією Держприкордонслужби, це – Ігор Дзюбак і Богдан Марцоня. Зараз вони перебувають у СІЗО Брянська. За російськими законами чоловікам загрожує до шести років позбавлення волі.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь