У школах Сум у вересня з’являться електронні онлайн-журнали

Сумські школи в онлайні. У Сумах підбили підсумки пілотного проекту «Онлайн-школа. Управління школою та Е-learning  платформа». В ньому взяли участь близько 400 вчителів та понад 4500 учнів із трьох міст України: Сум, Одеси та Черкас. Вчителі провели понад 53 тисячі уроків впродовж 2 місяців.

У Сумах до проекту залучили дві школи – 5 та 7. Ці навчальні заклади з початку квітня до кінця цього навчального року користувалися онлайн-інтерфейсом. З ним кожен вчитель мав доступ до додатків: Електронної школи, класу чи журналу.

Борис Богодушко, директор Сумської ЗОШ №5, сказав:

«На кожного класного керівника, в нас школа невелика, у нас 16 класів, тому на кожен клас є планшет. Але ми як скажемо так уже попрацювавши, ми розуміємо, що планшет на одного вчителя – це багато, тому що вчителі працюють з мобільним інтернетом, з мобільними телефонами, з ноутбуками, з комп’ютерами тут же в приміщенні школи, а дехто може прийти до дому зробить».

Дізнатися про прогули чи бали своїх дітей мали змогу і батьки.

Олена Назаренко, заступник начальника управління освіти Сумської міськради, сказала:

«Ми можемо зайти з будь-якого комп’ютера маючи просто свій пароль і доступ, домен. Через те в даному випадку непроблемна і планшету, як такого, не потрібно. Це є узагальнена інформація по місячного, потижнево, по річно як завгодно».

Попрацювали і вказали на недоліки, які мають виправити найближчим часом.

Олександра Деменко, директор Сумської СШ №7 ім. М. Савченка Сумської міськради, сказала:

«Перш за все цей щоденник розрахований на чверті в Україні семестри, ми вже по це казали, ми працюємо за семестровою системою оцінювання їх два. Далі хотілося б, щоб конкретно вказувався тип форми оцінювання, тобто це контрольна робота або це тематичне оцінювання, тобто це оцінка за зошит, або це оцінка за твір, щоб була ця графа необхідна. Потім у нас в Україні тематичне оцінювання і хотілося, щоб середній бал виводився не за чверть, а виводився за тематичне оцінювання».

Пілотний проект реалізувався коштом компанії-розробника. Це 87 планшетів та їх оснащення.

Гліб Денисов, представник компанії-розробника, сказав:

«Через три роки ми будемо щось отримувати вже, як сказати, якийсь прибуток. Перші 2-3 роки – це тільки інвестування у планшети, у систему, у розвинення, у наш персонал, у кол-центр. А потім через 3 роки ми плануємо, якийсь прибуток отримати з цього проекту».

За словами Сумського міського голови, на 1 вересня цього року в усіх школах міста з’являться такі планшети з онлайн-інтерфейсом. Для 25-ти тисяч школярів. Загалом витратять на користування планшетами майже два мільйони гривень з міського бюджету.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь