У Шостці батьки збирали підписи за встановлення “лежачих поліцейських”

Акція зі збору підписів за встановлення лежачих поліцейських відбулась сьогодні в Шостці.

За словами організатора акції зі збору підписів Андрія Грищенка, з вимогою встановити лежачих поліцейських, мешканці Шостки зверталися до міської ради навесні: громадськість вимагала встановити засоби зменшення швидкості біля 9-ти шкіл міста.

“Я вийшла через те, що 10 січня  на вулиці Чернігівській на пішохідному переході збили мою дитину. Для мене це важлива тема й мені б дуже хотілось, аби жертв було менше. В останній час збільшилась кількість аварій, і також на пішохідних переходах”, – каже учасниця акції Яна Подапчук.

Ми запитали думку міського голови Шостки Миколи Ноги з цього приводу. Ось що повідомив посадовець…

Будемо враховувати точку зору людей. Ми до цього відносимось позитивно. Це буде бюджет 19-го року. Коли будемо приймати бюджет, тоді буде відомо скільки коштів буде направлено“, – каже міський голова Микола Нога.

Для того, аби проект змін на дорозі був затверджений, повідомив речник патрульної поліції у Сумській області Олег Сологуб після звернення до міської влади необхідно затвердити проект в їх управлінні.

“Громадянин, який хоче внести якісь зміни – подає відповідне звернення до міської влади. Там вже вирішується питання щодо встановлення так званих засобів примусового зниження швидкості. Після цього готується проект, який подається нам на управління й здійснюється погодження встановлення цих пристроїв. Зазвичай їх встановлюють з матеріалу, який витримує вантажний автомобіль. Також можна використовувати з бетону, з інших матеріалів”, – каже він.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь