У Шостці поховали загиблого на Сході 20-річного бійця

Сьогодні у Шостці попрощалися із 20-тирічним Ярославом Бугаєвським. Про його смерть від поранень на Сході України стало відомо 12 вересня. Боєць помер у лікарні Дніпра.

Траурна церемонія зібрала на Садовому бульварі у Шостці рідних, однокласників, вчителів  та побратимів загиблого Ярослава.

«Ярослав був борцем за життя, борцем в спорті. Це один з кращих моїх учнів. Був кандидатом у майстри спорту з айкібудо. Мав коричневий пояс. Дуже важко говорити», – говорить про нього його тренер Олександр Куниця.

На Схід країни Ярослав відправився, будучи  студентом Шосткинського хіміко-технологічного коледжу. Хлопець служив в одному з підрозділів 58 окремої мотопіхотної бригади.

«На сьогодні, наскільки мені відомо, був мінометний обстріл, але  це все чутки, коли буде офіційна інформація ми про це скажемо. Це має пройти службове розслідування, мають прийти офіційні документи», – говорить заступник військового комісара Сергій Багнюк.

Ярослав Бугаєвский за мужність і відвагу при захисті Батьківщини був посмертно нагороджений Почесним знаком «За вірність присязі».

Солдата поховали на Лазаревському цвинтарі. З рідних у нього залишилася мати і троє братів.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь