У Шостці продовжили карантин у школах


У Шостці карантин  у школах продовжили до 9-го лютого. За словами начальниці управління освіти Шосткінської міської ради Наталі Сергейко, зробили це через високий рівень захворюваності.

Щодо Сум, то за останній тиждень зареєстровано 1798  випадків захворювання на грип та ГРВІ. Це на 20% більше за попередній тиждень. Серед сумських навчальних закладів найвищій рівень захворюваності у школах №9, 12, 29,30 та у класичній гімназії.

“Серед захворілих 1216 дітей – це 67% від загальної кількості захворілих. Серед дітей – 30% діти шкільного віку. Найвища захворюваність по школам №9, №12, у класичній гімназі, школах №29 і №30. Можливо будуть запобіжні заходи вжиті в деяких навчальних закладах локально, де захворюваність буде перевищувати 20% дітей від загальної кількості”, – каже в.о. начальника управління охорони здоров’я Сумської міської ради Олена Чумаченко.

Нагадаємо, з 26-го січня на карантин пішла Сумська обласна гімназія-інтернат для талановитих та обдарованих дітей. Сьогодні ж телефоном директорка гімназії Інеса Пєсоцька повідомила, що навчальний заклад відновив свою роботу.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь