У Шостці відбудеться акція за встановлення лежачих поліцейських

Акція зі збору підписів за встановлення лежачих поліцейських  відбудеться в понеділок в Шостці. Така ініціатива з’явилась після проведення  публічної консультації на тему чи безпечні дороги для мешканців в місті Шостка. Обговорення  відбулось за участі координаторки ГО «Центр спільних дій» в Сумській області Наталії Орлової. За її словами, на даний момент пішохідні переходи біля шкіл в Шостці – небезпечні.

«Вони не оснащені засобами примусового зменшення швидкості. Ввечері не має на них освітлення. Коли пішоходи переходять ввечері дорогу, вони не бачать транспортних засобів, а транспортні засоби – їх. Було вирішено публічною консультацією звернутися до міської владиВлада з нами не йде на діалог, тому вимушені звернутися вже публічно, через акцію»

За словами організатора акції зі збору підписів Андрія Грищенка, з вимогою встановити лежачих поліцейських, мешканці Шостки зверталися до міської ради навесні:  вимагали встановити засоби зменшення швидкості біля 9-ти шкіл міста.

«Ми зробили звернення, на яке отримали формальну відписку про те, що в 2018 році в бюджеті не були закладені кошти на встановлення лежачих поліцейських. Питання відкрите – нам не сказали чи внесуть це питання на розгляд у міськраді, чи встановлять їх. Також ми турбуємось з приводу освітлення в Шостці на пішохідних переходах й було б відмінно, якщо б міська влада встановила камеру відео спостереження на пішохідних переходах . За короткий час трапилось три ДТП з травмуванням пішоходів на пішохідних переходах , двоє з них – це діти»

Що з цього приводу думають представники Шосткінської міської ради та деталі події дивіться у понеділок – у наших вечірніх випусках новин.  Акція відбудеться 8 жовтня в Шостці о 13-30 на площі біля податкової адміністрації.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь