У справі керівника «Соцінвесту» сторона обвинувачення подала докази до суду

Справа керівника благодійного фонду «Соцінвест». У Зарічному районному суді Сум сьогодні сторона обвинувачення надавала документи – докази по справі. Частина з них стосувалися оцінки вартості авто, які,  за версією прокуратури, керівник фонду Володимир  Лазарєв  не реєстрував у центрі МВС.

“Прошу долучити висновок від 31 січня 2013 року по автомобілю “VOLVO”  80 відповідно до якого експертом визначена вартість митних платежів 74 тисячі 840 гривень”, – говорить Світлана Ященко, заступник начальника відділу прокуратури Сумської області.

“Я вважаю, що це неналежні і недопустимі докази. Вони не можуть бути прийняті судом. У цьому випадку, експерт, не бачачи транспортних засобів, не мав можливості провести експертизу”, – каже Андрій Гулаков, захисник Володимира Лазарєва.

Наступне судове засідання відбудеться 20 серпня на 9:30.   Прокуратура обвинувачує Володимира Лазарєва у зловживанні службовим становищем – відчуженням транспортних засобів, що отримував благодійний фонд для власних цілей. Йдеться про понад сотню машин, які він не реєстрував у центрі МВС. Наразі обвинувачений під  цілодобовим домашнім арештом. Якщо вину чоловіка доведуть, йому загрожує до 6 років позбавлення волі.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь