У справі міського голови Олександра Лисенка у суді хочуть бачити свідків

У справі міського голови Олександра Лисенка у Зарічному суді  хочуть бачити свідків. Сьогодні там мали розглянути адмінсправу стосовно  дій міського голови, пов’язаних з корупцією. Йдеться про його голосування на сесії міськради за призначення собі премії. Адвокати Олександра Лисенка клопотали про  виклик працівників міської ради.

“Проект рішення вивчав Чайченко і надавав  Лисенко консультації з приводу голосування,  а також наявності чи відсутності в його діях конфлікту інтересів.  Така особа повинна бути викликана в судове засідання і допитана з цього приводу”, – говорить Василь Матішинець, адвокат Олександра Лисенка.

“Він повинен роз’яснювати вимогу Закону України “Про запобігання корупції, тому його пояснення мають істотне значення для вирішення цієї справи”, – говорить Євген Кунда, прокурор Сумської місцевої прокуратури.

 Судове  засідання відклали через необхідність  надання часу для ознайомлення з матеріалами справи   –  ще одному адвокату Олександра Лисенка необхідно вивчити матеріали. Наступне судове засідання призначили на 23 лютого.  Нагадаю, протоколи про адмінпорушення, пов’язані з корупцією, міському голові вручили 16 січня цього року.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь