У справі про поновлення на посаді Лілії Неофітної вдруге викликатимуть на допит свідка

Мова йде про голову профільної комісії з питань законності обласної ради Валерія Толбатова. Запропонувала це представник сторони відповідача – Оксана Мезенцева: «Це не тільки одне засідання, на якому розглядалось питання звільнення 22 лютого, але й ось попередні засідання: Калініченко там була відсутня, Клименко, Нагорний. Тому я б хотіла, щоб голова комісії свідчив у судовому засіданні з приводу того, як складаються протоколи, і як це фіксується».

Суддя Алла Клименко клопотання задовольнила. Розгляд справи продовжать 19-го грудня.

 «Вже закінчилися всі свідки, мало бути обговорення, дебати. Вони вважають, що треба повернутися до допиту їхнього свідка, повторно, хоча минулого разу , коли він давав свідчення, він багато не пам’ятав,були неточності. Але – на розсуд суду», – прокоментувала екс-головна лікарка психлікарні Лілія Неофітна.

Звільнили Лілію Неофітну депутати 24 лютого 2017 року. Причина – вона не перевезла пацієнтів до іншого закладу у зв’язку з холодом у палатах у січні того року. Температура повітря тоді була близько 13-ти градусів через порив тепломережі. У сімох пацієнтів виявили пневмонію, одна жінка померла. З листопада минулого року триває також розгляд кримінальної справи стосовно Лілії Неофітної. Прокуратура підозрює її в катуванні пацієнтів і залишенні їх у небезпеці. Слухають справу в Охтирському місцевому суді.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь